IŠRAIŠKINGOS AKYS

ILGALAIKIS BLAKSTIENŲ LINIJOS PRAVEDIMAS YRA NUOSTABI PROCEDŪRA TOMS, KURIOS NEMĖGSTA DAŽYTIS AKIŲ, BET NORI IŠRAIŠKINGO „MERILYN MONROE“ ŽVILGSNIO, TAIP PAT TAI YPAČ TINKA JEI BLAKSTIENOS NĖRA TANKIOS ARBA YRA ALOPECIJA, O PAPRASTAS AKIŲ PIEŠTUKAS DIENOS EIGOJE IŠSILIEJA APLINK AKIS.

Ilgalaikis akių makiažas dažniausiai yra visam gyvenimui, todėl visada kalbinu klientes darytis tik blakstienų linijos pravedimą, be vadinamųjų „strėlyčių“. Strėlytės tinka ne visoms, tai labai priklauso nuo akių formos, taip pat, dažnai jų nori moterys, kurios akių pravedimų su strėlyte nesidaro net makiažo metu, todėl vėliau gali jaustis keistai.

Pravedimas tarp blakstienų yra tinkamas visoms moterims, jis leidžia atliekant makiažą pasidaryti išraiškingą pravedimą ir „strėlytes“, bet norint prisiminti savo tikrąją akių formą, užtenka nuvalyti makiažą.

Norinčioms ryškesnio įvaizdžio išlaikant eleganciją ir švelnumą – Ilgalaikis akių vokų šešėliavimas. Švelni technika, sukurianti šešėlio ar pieštuko retušavimo efektą. Šešėliavimo plotį galima  rinktis, bet dažniausiai, pati akies forma ir voko atvirumas nurodo kokio pločio šešėliavimas galimas.

VIDEO MEDŽIAGA/KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Peržiūrėkite susijusius video ir mūsų klientų atsiliepimus.

Aiva Permanent