SULTINGOS LŪPOS

LŪPOS PRARADUSIOS SAVO KONTŪRĄ BEI FORMĄ SUTEIKIA BRANDUMO, O IŠRAIŠKINGOS LŪPOS SU GANA AIŠKIU, BET NE RYŠKIU SILUETU SUTEIKIA JAUNATVIŠKUMO BEI ŽAVESIO.

Aiva Permanent yra atliekamos pagrindinės lūpų ilgalaikio makiažo technikos: akvarelinė bei lūpdažio efekto arba abiejų miksas.

Akvarelinis ilgalaikis lūpų makiažas yra ypač natūraliai atrodanti procedūra, labiausiai tinkanti jaunoms merginoms, kurių lūpos dėl jose esančio heliurono yra natūraliai putlios ir turi gana aiškų kontūrą. Taip yra
todėl, kad ši technika neturi aiškaus ar ryškaus kontūravimo ir pigmentas yra tolygiai ir lengvai įvedamas į visą lūpų plotą. Būtent todėl jei lupos jau yra stipriai praradusios aiškų lūpų siluetą, tolygus įvedimas ir
bekontūrė procedūra nėra tinkama, nes skirsis spalva lūpų viduryje bei kontūro vietoje.

Lūpdažio efekto ilgalaikis makiažas labiausiai tinkamas brandaus amžiaus moterims, kurioms pigmentą būtina įvesti tolygiai bei tankiai, didžiausią akcentą skiriant ties kontūro linija. Taip yra todėl, kad lūpos yra sausesnės ir dažniausiai praradusios aiškų lūpų siluetą.

Tačiau praktika rodo, kad labai dažnai tenka naudoti abi šias technikas, kai norisi lengvesnio lūpų ilgalaikio makiažo, bet kartu ir atkurti aiškų lūpų vaizdą, kuris atrodytų kiek įmanoma natūralesnis.

Ilgalaikis lūpų makiažas lūpose išlieka nuo 1,5-3 metų kartais ir ilgiau.

Prieš Ilgalaikį lūpų makiažą yra rekomenduojama prevenciją dėl herpes, todėl galite pasitarti su savo šeimos gydytoju arba vaistininku. Taip pat, labai svarbu drėkinti lūpas riebiu vazelinu, vartoti daugiau vandens.

VIDEO MEDŽIAGA/KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Peržiūrėkite susijusius video ir mūsų klientų atsiliepimus.

Aiva Permanent