ANTAKIAI LYG VEIDO RĖMAS

ILGALAIKIS ANTAKIŲ MAKIAŽAS „OMBRE“ AR TIESIOG ŠEŠĖLIAVIMO TECHNIKA.

Šešėliavimo technikos yra skirstomos į dar smulkesnes, tokias kaip: holivudinė, pudrinė, minkštoji, pikselinė ir kitos. Jos visos yra tarpusavyje
susijusios , nes yra atliekamos naudojant šešėliavimo techniką, kuri yra labai švelni ir minimaliai traumuojanti odą, o sugijęs rezultatas būna ypač natūralus ir elegantiškas.

Ilgalaikio Makiažo šešėliavimo technika yra naujausia, ką rinka gali pasiūlyti ir jos pagalba galima pabrėžti natūralius Jūsų bruožus. Minimaliai koreguojant tam tikras vietas galima sukurti vešlesnių ir tvarkingų antakių vaizdą. Aiva Permanent naudoja būtent šią techniką ir nuolat tobulinasi bei seka naujienas Ilgalaikio Makiažo industrijoje.

Tai visiškai neskausminga procedūra, kurios metu klientės kartais net užmiega. Knarkimas darbui man netrukdo, bet jei sutrūkčioja – žadinu.

Ilgalaikis Antakių makiažas odoje išlieka nuo 1-3,5 metų priklausomai nuo odos tipo. Riebios odos savininkėms atvykti į korekciją gali tekti anksčiau nei normalios ar sausos odos.

P.s. deja neatliekamos mikroblading arba „plaukelinė technika“ manualiniu būdu, nes ji daug stipriau traumuoja odą ir labai retai yra tinkama atlikti, nes šiai procedūrai yra reikalinga neporėta sausenė oda, kitu atveju įpieštas plaukelis išsilieja arba sugyja netolygiai, o juos pašalinti yra sudėtingiau dėl gilesnio įvedimo gylio.

VIDEO MEDŽIAGA/KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Peržiūrėkite susijusius video ir mūsų klientų atsiliepimus.

Aiva Permanent